piątek, 31 sierpnia 2012

Sekrety Los Angeles - Susan Crosby

Nate, Sam i Arianna są właścicielami agencji detektywistycznej w Los Angeles. Ich życie osobiste splata się z zagadkowymi sprawami, które prowadzą...
 Zadanie dla dwojga
Nate Caldwell otrzymuje zlecenie od klientki. Ma zdobyć dowody na niewierność małżeńską. Aby uwiarygodnić kamuflaż, ktoś musi przez weekend udawać jego żonę. Wybór pada na Lyndsey McCord, nową sekretarkę w biurze.
Listy bez podpisu
Znana senator Dana Sterling i Sam Remington spotykają się na zjeździe absolwentów szkoły. Wspólny taniec przywołuje wspomnienia z dawnych lat. Dana i Sam, mimo że bardzo się zmienili i wiele ich różni, nie potrafią się oprzeć wzajemnej fascynacji.
Zmowa milczenia
Arianna Alvarado od lat stara się poznać prawdę o tajemniczym zabójstwie ojca, szanowanego policjanta. Niespodziewanie odkrywa, że klucz do zagadki może mieć człowiek, którego dobrze zna. Joe Vicente budzi w niej skrajne uczucia, jednocześnie pociąga ją i irytuje.

,,Sekrety Los Angeles" składa się z trzech części. Na powitanie spotykamy się na ,,Zadanie dla dwojga". Nate jest doświadczonym detektywem i mężczyzną bojącym się zaangażowania. Zaczyna się to powoli zmieniać, kiedy otrzymuje zadanie do którego potrzebuje Lyndsey, sekretarki, która o nim fantazjuje od tygodni. Następnie przechodzimy do życia Sama w ,,Listy bez podpisu". Sam po piętnastu latach odzywa się do swojej szkolnej miłości. Los zechciał, że właśnie teraz połączyła ich także sprawa zawodowa, gdyż Dana otrzymuje tajemnicze pogróżki. W ,,Zmowa milczenia" wstąpimy do życia Arianny. Arianna jest bardzo dobrym detektywem, która pragnie rozwiązać do tej pory nie rozwiązaną sprawę, sprawę zabójstwa jej ojca. To właśnie e tym dochodzeniu pomóc ma jej Joe.

,,Sekrety Los Angeles" jest to romans z wątkami kryminalnymi, więc jeśli poszukujecie pełnych napięcia zagadek kryminalnych to tutaj ich nie znajdziecie. Choć zagadki, z którymi się spotkałam w tej książki naprawdę mnie momentami zaskakiwały i pobudzało moje zaciekawienie, co stanie się dalej. 

Było to pierwsze moje spotkanie z Susan Crosby i mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że było bardzo udane. Znalazłam w niej wszystko czego chciałam, by poprawić w tamtej chwili popsuty humor. A mianowicie gorące romanse oraz wątki detektywistyczne, które  z wielką zagorzałością je śledziłam. Przedstawione trzy historie są to opowieści o przyjaciołach, którzy założyli firmę i szczerze mówiąc miałam cichą nadzieję, że w kolejnych częściach dowiem się co działo się dalej u bohaterów z poprzednich części. Niestety się tak nie stało, co wywołało u mnie pewną pustkę w zakończeniu historii danego bohatera.

Ocena 5/6
Za książkę serdecznie dziękuję!!!

Zapraszam do konkursu!! 

9 komentarzy:

 1. Nie jestem fanką romansów, ale ta książka zapowiada się całkiem ciekawie - bardzo lubię wątki kryminalne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię książki z tej serii, dwie mam za sobą, ale tą tez mam nadzieję uda mi się przeczytać !

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo świetnej recenzji książka raczej nie dla mnie :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana Annie, a jak nazywa się ten gadżet, za pomocą którego można mój blog obserwować? Jestem tutaj nowa i nie wszystko mam już "obcykane" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, ze książkę przeczytam jeśli będzie taka okazja ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Już po okładce pomyślałam sobie, że książka raczej kryminałem nie będzie. Jednak coś ciekawego jest z tym, że nie jest to czysty romans, tylko ma parę ciekawych wątków;)
  written-by-bird.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka już za mną i bardzo mile wspominam czas z nią spędzony.

  OdpowiedzUsuń
 8. czytałam już recenzje tej książki i tak jak wcześniej - na razie mówię nie, ale czas pokarze.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!!