środa, 8 sierpnia 2012

Wieczna tęsknota - Elizabeth Chandler

Minął rok, odkąd chłopak Ivy, Tristan stracił życie. Oboje rozpoczęli kolejny etap – Tristan po drugiej stronie wieczności, a Ivy u boku Willa. Kiedy jednak wypadek kończy życie dziewczyny, Tristan przywraca jej życie. Ivy budzi się w szpitalu, , lecz może myśleć już tylko o miłości, którą utraciła. Jednak wspomnienia nie są wszystkim, co powróciło z przeszłości. I tym razem Ivy nie jest pewna, czy miłość wystarczy, żeby ją ocalić.


Minął rok od wypadku, w którym uczestniczyli Ivy z Tristanem. Zdarzenie, które na zawsze zmieniło życie Ivy, a dla Tristana je odebrało. Dziewczyna po wielu miesiącach smutku ułożyła sobie życie, które do tej pory było szczęśliwe. Podczas wakacji udaje się nad ocean, by odpocząć i pomóc ciotce przyjaciółki w interesie. Tam dochodzi do wypadku samochodowego, z którego Ivy wychodzi bez szwanku. Lekarze dla takiego przypadku dawali zero procent szans przeżycia. Lekarze nazywali ją ,,cudem", a sama dziewczyna sądzi, że uratował ją jej ukochany, który stał się aniołem, lecz opuścił już Ziemię.

Poprzednia część bardzo mnie zaskoczyła swoim zakończeniem, które zrodziło we mnie odczucie, że to już koniec tej serii, lecz to było mylące uczucie. Zrodziło się ono z tego, że znajdziemy w niej rozwiązanie dziejących się przez trzy pierwsze tomy zdarzeń. W ,,Wieczna tęsknota" spotkamy się z rozpoczęciem nowego ciągu zdarzeń, które także potrafią zaczarować czytelnika. Mimo, że w książce znowu znajdziemy wypadek samochodowy, jak w pierwszej części, to on jednak przynosi inne skutki, które odmieniają życie naszej głównej bohaterki tym razem na tą lepszą stronę.

,,Wieczna tęsknota" jest to część cyklu ,,Pocałunek anioła", która na nowo zaczaruje już trochę znużonych czytelników. Oprócz poznania nowych wydarzeń mamy w końcu przyjemność spotkania się z nowymi bohaterami, co także odświeża nam ten cykl książek. Po za tymi nowości ten tom nie różni się od innych. Tak samo przyjemnie oraz szybko się go czyta, tak samo potrafi zaczarować czytelnika i tak samo potrafi zaskoczyć odbiorcę.

Ocena 5,5/6
Za książkę bardzo dziękuję!! 

Cykl,,Pocałunek anioła"
4. Wieczna tęsknota
Zakupić w dobrej cenie można tutaj

9 komentarzy:

 1. Bardzo ciągnie mnie do tej serii... po takiej recenzji muszę się za nią wreszcie zabrać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam poprzednich części i jakoś przestało mnie do nich ciągnąć.
  Więc serie raczej sobie odpuszczę;)
  Recenzja wyszła fajnie;]
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm serii nie miałam na oku, na razie sobie ją daruję, ale sądzę, że niebawem do niej wrócę :P

  OdpowiedzUsuń
 4. O kurcze, no skoro polecasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mnie zainteresowałaś swoją recenzją i koniecznie muszę nabyć cały ten cykl Mam nadzieję, że uda mi się go szybko okazyjnie zdobyć. A może ktoś będzie miał go na wymianę? Zobaczymy.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Od pewnego czasu mam ten cykl na oku, zapowiada się naprawdę interesująco. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. jako, że cierpię na chroniczny brak czasu to rozpoczynanie kolejnej serii sobie daruję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza część wciąż przede mną.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakoś tej serii nie czuję ; p

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!!